Onze kalender voor de komende maanden vind je hieronder terug. Alle praktische afspraken (waar wordt er afgesproken, hoe laat, wie gaat er mee, kostprijs, …) worden later nog verder aangevuld. Stel gerust je vragen tijdens de jeugdtraining of onze zondagse jogging.

 

JEUGD WINTERPROGRAMMA 2018-2019:

  • 04/11/2018: cross Anvaing
    • Vertrek uit Ronse:
      • 12u30
      • parking sporthal ‘t Rosco
    • Start wedstrijd: 13u30
    • Locatie: site de l’Athénée, Chemin du Carnois 32A, 7910 Frasnes-lez-Anvaing
    • Disciplines:
      • Kangoeroes: 250m
      • Benjamins: 600m
      • Pupillen: 1000m
      • Miniemen: 1000m
      • Cadetten: 1500m (meisjes) / 2000m (jongens)
      • Scholieren: 2000m (meisjes) / 3000m (jongens)
    • Kostprijs: gratis
    • Trainers Natascha en Gunter aanwezig
  • 18/11/2018: cross AC Deinze
    • Vertrek uit Ronse:
      • 9u45
      • parking aan de lichten van de Kruisstraat en Ommegangstraat
    • Start wedstrijd: 11u15
    • Locatie: Brielmeersen, Stadionlaan, 9800 Deinze
    • Disciplines:
      • Kangoeroes: 380m
      • Benjamins: 850m
      • Pupillen: 1320m
      • Miniemen: 1790m
      • Cadetten: 2370m (meisjes) / 2920m (jongens)
      • Scholieren: 2920m (meisjes) / 4425m (jongens)
    • Kostprijs:
      • atleten: gratis
      • supporter: 5 euro
    • Trainer Gunter aanwezig
  • 02/12/2018: cross KASV Oudenaarde
    • Vertrek uit Ronse:
      • 11u00
      • parking aan de lichten van de Kruisstraat en Ommegangstraat
    • Start wedstrijd: 12u00
    • Locatie: Voetbalterreinen nabij de atletiekpiste, Prins Leopoldstraat –
      9700 Oudenaarde
    • Disciplines:
      • Kangoeroes: 670m
      • Benjamins: 900m
      • Pupillen: 1260m
      • Miniemen: 1870m
      • Cadetten: 2480m (meisjes) / 2810m (jongens)
      • Scholieren: 2810m (meisjes) / 4160m (jongens)
    • Kostprijs:
      • atleten: gratis
      • supporter: 5 euro
    • Trainers Natascha en Dorothée aanwezig
  • 22/12/2018: Eindejaarsmeeting VITA indoor Topsporthal Gent
    • Vertrek uit Ronse:
      • 8u30
      • parking aan de lichten van de Kruisstraat en Ommegangstraat
    • Start wedstrijd: 9u30
    • Locatie: Topsporthal Sport.Vlaanderen, Zuiderlaan 14, 9000 Gent
    • Disciplines:
      • Benjamins: ???
      • Pupillen: ???
      • Miniemen: ???
      • Cadetten: ???
      • Scholieren: ???
    • Kostprijs:
      • atleten: ??? euro/discipline
      • supporter: ???
    • Trainers Natascha en Gunter aanwezig
  • 13/01/2019: cross Zottegem Atletiek (Provinciaal Kampioenschap)
    • Vertrek uit Ronse:
      • 9u45
      • ESSO parking Ninoofsesteenweg
    • Start wedstrijd: 11u00
    • Locatie: Bevegemse Vijvers, Zwembadstraat 1, 9620 Zottegem
    • Disciplines:
      • Benjamins: 800m
      • Pupillen: 1000m
      • Miniemen: 1600m
      • Cadetten: 2000m (meisjes) / 3000m (jongens)
      • Scholieren: 3000m (meisjes) / 4500m (jongens)
    • Kostprijs:
      • atleten: gratis
      • supporter: 5 euro
    • Trainer Gunter aanwezig
  • 23/02/2019: Aalsterse indoormeeting EA indoor Topsporthal Gent
    • Vertrek uit Ronse:
      • 8u30
      • parking aan de lichten van de Kruisstraat en Ommegangstraat
    • Start wedstrijd: 9u30
    • Locatie: Topsporthal Sport.Vlaanderen, Zuiderlaan 14, 9000 Gent
    • Disciplines:
      • Benjamins: ???
      • Pupillen: ???
      • Miniemen: ???
      • Cadetten: ???
      • Scholieren: ???
    • Kostprijs:
      • atleten: 1,50 euro/discipline, vanaf cadet: 2,50 euro/discipline
      • supporter: ???
    • Trainer Gunter aanwezig
  • 16/03/2019: jeugddag VAL
      • Vertrek uit Ronse:
        • ???
        • parking aan de lichten van de Kruisstraat en Ommegangstraat
      • Start jeugddag: ???
      • Locatie: Topsporthal Sport.Vlaanderen, Zuiderlaan 14, 9000 Gent
      • Disciplines: steeds in groepjes van 4
        • Benjamins: atletiekspelletjes
        • Pupillen: atletiekspelletjes
        • Miniemen: atletiekspelletjes
      • Kostprijs:
        • atleten: 1 euro
        • supporter: gratis
      • Trainers Natascha, Dorothée en Gunter aanwezig